KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 11986165
nr 1198 6165
Akvarell
E Winberg, porträtt, signerad, 1843,22x18
Utrop:
500 kr
Såld:
600 kr
måndag 20 augusti 2018
kl 18:32:48
100 kr
350 kr
400 kr (Budbetjänt)
500 kr